SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, Ziraat Türkiye Kupası’nda 5 Şubat’ta Galatasaray ile yapacakları maç için Drogba dahil olmak üzere Galatasaray’ın bütün kadrosunu Tokat’a davet ettiklerini söyledi.

Tokatspor Teknik Direktörü Mehmet Şahan, Taşkesen’i makamında ziyaret etti. Taşkesen, Ziraat Türkiye Kupası B Grubu’nda Galatasaray ile oynayan bordo-beyazlı ekibin onurlu bir mücadele ortaya koyduğunu belirtti.

Galatasaray-Tokatspor karşılaşmasının ardından Galatarasaray Kulübü’nün yöneticileriyle görüştüğünü belirten Taşkesen, şöyle konuştu:

“5 Şubat’ta Tokat’ta yapılacak Tokatspor-Galatasaray maçı için Drogba dahil olmak üzere Galatasaray’ın bütün kadrosunu Tokat’a davet ettik. Bunu da bir kupa maçı rövanşı değil, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde değerlendirmelerini istedik. Türkiye’nin en büyük kulüplerinden, Galatasaray’ın sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde bu davetimizi değerlendirmesinin daha anlamlı olacağını da söyledik.”

Şahan’a başarılarından dolayı teşekkür eden Taşkesen, “Tecrübeli bir hocamız var. Başarılarının devamını diliyorum. İnşallah, daha büyük başarılara imza atacağız” dedi.

Şahan ise Taşkesen’e Tokatspor için gösterdiği çaba ve iyi dileklerinden dolayı teşekkür etti.