SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Robot vücutlu Emre!

Robot vücutlu Emre!

Emre Belözoğlu yaptığı açıklamalarla ikinci yarıya hazır olduğunu söyledi.

Fenerbahçe’de kaptan Emre Belözoğlu takımla birlikte çalışmaya başladı. Emre’nin son durumunu ise Akşam gazetesinden Alattin Metin yazdı.

“Bütün taraftarlar, dernekler akın akın her gün idmanlara geliyor. Gelirken de boş gelmiyor, portakal, nar, muz getiriyor. Önceki günkü idman sonrası F.Bahçe Kundu Derneği üyeleri tam 4 kasa portakalla kampı ziyaret etti.

İdman sonrası da Emre Belözoğlu'nu yakaladılar; “Abi 2 saat önce ağaçtan topladık bu portakalları, mutlaka suyunu için, çok iyi gelecek” dediler. Emre de taraftara “Olur, içeceğim” dedi. Ben de Emre'yle sohbet ettim, “Nasılsın Emre, ikinci yarı öncesi?” diye sordum.“Çok iyiyim” yanıtını verdi. “Gece gündüz çalışıyorum abi” diyerek söze başladı, sonra konuyu şöyle açtı: “Abi sabah 07.00'de kalkıyorum, 10 km. koşuyorum, sonra geliyorum takımla sabah çalışması yapıyorum, öğleden sonra salonda çalışıyorum, akşam tekrar takımla idmana çıkıyorum. Bireysel idman yapıyorum, hocalarla idmana çıkıyorum. Ben kendimi ikinci yarıya çok iyi hazırlıyorum.”

Bir ara doktor Burak Kunduracıoğlu'nu gördüm, ona sordum, “Emre'yi bir hafta içinde hazır hale getiririz” dedi. Kunduracıoğlu, “Belki ilk haftaki Konya maçında hoca oynatmayabilir ama 2. haftaya rahatlıkla oynar” diye rapor verdi.

DURUMU GÖRMEK İSTİYOR

Emre'ye bu durumu sorduğumda, sözlerini şu şekilde noktaladı: “Yok abi, ben daha önce oynayacağım, hatta Ersun Hocama söyledim, ‘3. hazırlık maçımızda son 10 dakika oynamak istiyorum, kendi durumumu görmek istiyorum’ dedim. İkinci yarıya hazırım. Takımla beraber olacağım, arkadaşlarımı şampiyonluk yolunda yalnız bırakmam. Hep beraber şampiyon olacağız.”