SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Caner’in menajeri açıkladı!

F.Bahçe'yle sözleşmesi sezon sonunda sona erecek Caner Erkin'in menajeri Batur Altıparmak, İngiltere ve İtalya'dan izleyenlerin olduğunu ancak önceliğin Fenerbahçe'de olduğunu yineledi.

Güncellenme: 09:03, 17/01/2014
Caner’in menajeri açıkladı!

Fenerbahçe’yle sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan Caner Erkin ile ilgili, menajeri Batur Altıparmak Radyospor’a konuştu.

Batur Altıparmak, “Caner’i izleyen pek çok takım olduğunu biliyoruz. İtalya’dan da var, İngiltere’den de; ama takım ismi veremeyiz. Kimisi izleme ekipleri aracılığıyla kimisi de menajerlerle takip ettiriyor. Önceliğimiz Fenerbahçe” dedi.

Radyospor’a konuşan Altıparmak, “Spekülasyonlara itibar edilmemesini rica ediyorum. Bizim yaptığımız her hangi bir açıklama ya da görüşme yoktur. Caner, Fenerbahçe’nin futbolcusu. Fenerbahçe’nin, sözleşmesi biten oyuncuların sözleşmesini Ocak ayında uzattığını görmedim. Bu Volkan Demirel’de de böyle olmuştur. Mert Günok’ta da… Nisan gibi konuşulur ve sezon sonunda da anlaşma yapılır. Belki Caner’de öncelik yapabilirler; ama bu konuda bizim tasarrufumuz yok. Yurtdışından bize somut olarak önümüze gelen bir teklif yok. Ayrıca bize ciddi bir teklif gelse dahi, Fenerbahçe’yle görüşmeden bir başka takımla görüşmek istemiyoruz. İlk önce Fenerbahçe’yle görüşeceğiz” dedi.

“FENERBAHÇE’YLE ŞU ANA KADAR GÖRÜŞMEDİK”

Fenerbahçe’yle şu ana kadar sözleşme yenileme adına herhangi bir görüşme yapmadıklarını dile getiren Altıparmak, “Bizim şu ana kadar hiçbir talebimiz olmadı. Görüşme de yapmadık. Zaten görüşme yaparsak Fenerbahçe bunu açıklar” şeklinde konuştu.

“MERT, UNITED’İN LİSTESİNDE”

Batur Altıparmak, bir diğer oyuncusu Mert Günok için ise, “Manchester United’in hazırladığı bir kaleci listesi var. Mert bu listenin içerisinde; ama bu kesin olarak transfer gündeminde olduğu anlamına gelmez. Mert’in oynamaya ihtiyacı var. Bundan bir buçuk yıl önce Mert’in sözleşmesini uzatmaya karar verdiğimizde Mert’i Türkiye’den pek çok kulüp istiyordu. Ama Mert, Fenerbahçe’de kalıp, forma savaşı vermeye karar vermişti. Bunu bilerek sözleşmesini uzattı. Elbet bir gün gelecek formayı kapacak ve Volkan ağabeyinden sonra Fenerbahçe kalesini başarıyla koruyacak. Şu an için iradesi Fenerbahçe’de kalmaktan yana. Bu formanın hakkını vermek için elinden geleni yapıyor” dedi.

“MEHMET TOPAL, KENDİSİNİ F.BAHÇE’YLE ÖZDEŞLEŞTİRDİ”

Mehmet Topal’ın başarısına da dikkat çeken Altıparmak, “Bence Mehmet, Fenerbahçe’yle kendisini özdeşleştirdi. Zaten oynadığı her takımda elinden geleni yapmıştır. Bundan sonra da böyle devam edecek” ifadelerini kullandı.