SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’ın gözü kulağı Ada’da

Beşiktaş'ta teknik direktör Slaven Bilic son yaşanan sakatlıklardan sonra yöneticilere verdiği raporda Lescott isminin altını çizdi.

Güncellenme: 10:24, 16/01/2014
Beşiktaş’ın gözü kulağı Ada’da

Beşiktaş’ta Sivok’un sakatlığı, Joleon Lescott ısrarının artmasına neden oldu. Daha önce bir orta saha ve stoper isteyen Hırvat hoca, şimdi “Bana sadece Lescott’u alın yeter” diyor.

Habertürk gazetesinde yer alan habere göre, Siyah beyazlı takımda Lescott, gündemden düşmüyor. 32 yaşındaki futbolcuyu transfer etmek isteyen Beşiktaş’ta, teknik direktör Bilic’in Sivok’un şok sakatlığının ardından İngiliz oyuncunun kadroya dahil edilmesi baskısını artırdığı öğrenildi.

YÖNETİM KARARLI Slaven Bilic’in yönetime ve Başkan Orman’a “Orta saha oyuncusuna ihtiyacımız var ancak şu anda en kritik bölgemiz savunma. Sivok’un da hesapta olmaya sakatlığı bizi zor duruma soktu. Acilen bir stoperin alınması gerekli. Lescott bizim aradığımız tipte bir oyuncu. Onu transfer edersek bize çok fayda sağlayacaktır” dediği öğrenildi. Bunun üzerine yönetim, Manchester City ve Lescott’un menajeri ile transferi son bir kez daha konuşmak için sözleşti. Siyah-beyazlı kurmayların, İngiliz savunmacıyı transfer etmek için bu kez daha kararlı ve maddi anlamda daha esnek davranacağı gelen bildiler arasında.

(Habertürk)

Yayınlanma Tarihi:10:23,