SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tokatspor mücadelesinin son 25 dakikasında forma şansı bulan Nordin Amrabat hakkında çıkan ayrılacak söylentilerine sert cevap verdi.

Amrabat’ın o sözleri ;  “Bugünlerde çok mutluyum. Mancini bana forma şansı veriyor. Benim hakkımda çok şey söyleniyor. Bunların yüzde 80’i yalan. Bu yüzden zor günler yaşıyorum bu açıdan. Bugün 25 dakika buldum. Kendi performansımdan memnunum. Golümü attım. Galatasaray’da mutluyum. Golden sonra formamı öperek kulübü ne kadar sevdiğimi ve mutluluğumu, kulübe bağlılığımı gösterdim.

Dünya’nın en büyük kulüplerinden bir tanesinde oynuyorum. Buradanayrılmakistememem çok normal. Burada kalmak için elimden geleni yapacağım

Boşluk bulduğumda daha iyi oynuyorum. Boş savunma bulduğum zaman daha iyi oynuyorum. Bu açıdanyapılanyorumlar çok da yanlış değil. Tabii ki bu kapalı defanslara karşı etkili olamayacağım anlamına gelmez”

Kendimi atmadım. Futbol hayatımda hiçbir zaman kimseyi kandırmadım. 18 içinde bana müdahale geldiği zaman düşerim sadece” diyerek sözlerini noktaladı.

Yayınlanma Tarihi:22:43,