SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray yönetiminin teknik direktör Fatih Terim’in görevine son vermesinden sonra yaptığı açıklamalarla sarı-kırmızılı kulübün başkanına ağır ifadelerde bulunan Vedat İnceefe Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim tarafından milli takımlara alındı. Göreve geldikten sonra alt yapıda kaleci antrenörlerinin tümünün görevine son verilen bir çok teknik adamla yollarını ayıran Terim yeniden yapılandıracağı alt yaş milli takımları konusunda alımlara başladı.

Terim’in bu kadroları yeniden yapılandırma konusunda ilk getirdiği isimler eski futbolcularından Vedat İnceefe ile Ali Yavaş’ın oğlu Kerem Yavaş oldu. İşte Vedat İnceefe’nin G.Saray başkanı ile sosyal medya aracılığıyla Ekim 2013’te yaptığı açıklama:

“Üç adam türünden nefret ederim. Adam gibi adamın arkasında konuşup, yüz yüze geldiğinde kuyruğunu sıkıştırıp bir yerlerine sokmaya çalışan adamdan, genç kalmak için botoks yaptıran ve yaptırdığı halde bir b.ka benzemeyen adamdan ve ilerleyen yaşına rağmen pilates yapıp 20 yaşındaki adamlarla aşık atmaya çalışan bir yerleri kadayıf olmuş adamdan…:)”kazanmak istiyordu, ancak o bunu atlatır” şeklinde konuşmuştu.

(Sporx)