SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

G.Saray, sözleşme uzatma teklifini hâlâ kabul etmeyen ve New York Red Bulls kulübüyle görüşen Didier Drogba’nın yerine düşündüğü adaylar arasına İspanyol golcüyü de ekledi.

Ara transfer döneminde transfer piyasası nı alt üst etmeyi planlayan Galatasaray, asıl bombayı sezon sonunda patlatmak için şimdiden hazırlıklara başladı. Sözleşmesi bitecek olan Didier Drogba’nın nikah tazeleme isteğine hâlâ yanıt vermemesi ve ABD’nin New York Red Bulls kulübüyle temasta olması, Galatasaray yönetimini harekete geçirdi. Fotomaç’ta yer alan habere göre, her zaman bir adım sonrasını düşünen başkan Ünal Aysal’ın talimatı üzerine kolları sıvayan yöneticiler, Drogba çapında bir yıldız transferi için çalışmalara başladı. İngiliz medyasının ortaya attığı Torres iddiasından sonra bu kez gündeme gelen süper star ise David Villa oldu.

ARDA DEVREYE GİRECEK Teknik direktör Mancini’nin de sıcak baktığı İspanyol golcüyle ilgili şimdiden nabız yoklanmaya başlandı. Yöneticilerin ilk izlenimlerine göre Atletico Madrid, sezon başında Barcelona’dan büyük umutlarla transfer etmesine rağmen beklenen performansı gösteremediği gerekçesiyle yıldız futbolcuyu sezon sonu elden çıkarabilir. İspanyol kulübüyle sözleşmesi 2015’te bitecek olan David Villa’nın yeni bir heyecan duyacağı ve kendini tekrar kanıtlayacağı bir takıma gitmeye sıcak bakacağı belirtiliyor. Galatasaray yönetimi, golcü oyuncuyu ikna etmek için gerekirse takım arkadaşı Arda Turan’ı da devreye sokacak.

Yayınlanma Tarihi:11:31,