SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

AMKSPOR

Bu görüşme çok konuşulur… Gaziantepspor’da ilk yarının bitimine 6 hafta kala göreve gelen ve ilk hocalık deneyiminde 4 galibiyet 1 beraberlik ve 1 mağlubiyet alarak tüm dikkatleri üzerine çeken Sergen Yalçın paylaşılamıyor. Kongre sürecinde olan ve ikinci devre öncesi gidişatı bir hayli bulanık gözüken Gaziantep’te Yalçın’ın gelişmelerden rahatsız olduğu biliniyor.

Robert Prosinecki’yi gönderdikten sonra haftalardır hocasını açıklamayan Kayserispor ise bombayı patlatmaya hazırlanıyor Abudullah Avcı, Şenol Güneş gibi önemli teknik adamlarla temas kurmasına rağmen anlaşma sağlayamayan ve mutlaka yerli bir teknik direktörü takımın başına getirecek olan Kayserispor’un, Sergen Yalçın ile görüştüğü öğrenildi.

KARAMAN SENARYOSU

Ligin ikinci yarısı öncesi transferde ciddi bir atılım içinde olar sarı-kırmızılıların, Yalçın’la kurduğu temasın olumsuz sonuçlanmadığı ifade edildi. Eğer Gaziantepspor’daki bu belirsizlik devam ederse, Sergen’in Kayserispor’un başına geçeceği iddia edildi. Aslında Kayserispor’un da uzun süredir hocasını açıklamaması Yalçın’a olan ilgisini doğruluyor.

Bu müthiş operasyonun gerçekleşmesi durumunda Gaziantepspor’un ne yapacağı ise merak konusu. Öyle ki geçtiğimiz sezon da benzer senaryo olmuş. Hikmet Karaman, kulüp içindeki pek çok sorundan bunalıp görevinden ayrılmış, sonrasında da Bursa’ya gitmişti.

Yayınlanma Tarihi:10:01,