SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe'nin Antalya kampı büyük bir mutluluk içinde geçiyor. Bu sezon sarı lacivertlilerin “Biz bir aileyiz” sloganı da Antalya'da hayata geçecek. Ersun Yanal oyuncularına büyük jest yaptı. Evli futbolcularının ailesi bugün Antalya'ya gelecek. Kamp nedeniyle ailelerinden uzak kalan futbolcular böylece sevdikleriyle hasret giderecek. Yanal'ın talimatıyla futbolcular, eşleriyle kamp yapılan otelde kalacak.

PAZARTESİ “AİLE İZNİ”

Ersun Yanal hafta sonunda futbolcuların ailelerini Antalya'ya getirirken Pazartesi günü için de özel izin verdi. Futbolcular izinlerini eşleri ve aileleri ile geçirebilecekler. Bu durum özellikle evli futbolcular arasında büyük sevince yol açtı. Mehmet Topal, Caner, Meireles, Kuyt, Yobo, Gökhan Gönül ve Emre gibi oyuncular aileleri ile birlikte güzel bir gün geçirecek.

YÖNETİCİLER KAMPA GELİYOR

Futbolcularının çok iyi antrenman yapmasından ve iyi çalışmasından dolayı memnun olan Yanal, isteyen futbolcu eşinin kamp sonuna kadar Antalya'da kalabileceğini de belirtti. Futbolcu eşlerinin yanı sıra yönetim kurulu üyeleri de bugün Antalya'da olacaklar.

Hürriyet