SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Teknik Direktör Christoph Daum nezaretinde gerçekleştirilen antrenmanda Wollwick maçında oynayan futbolcular idmanı düz koşunun ardından tamamlarken, diğer futbolcular maç yaptı. İddialı maçta birbirinden ilginç görüntüler yaşandı. Yeşil ve sarı takım olarak ikiye ayrılan futbolcular, kıran kırana bir mücadele ortaya koydu.

Teknik Direktör Christoph Daum’un da yakından takip ettiği çalışmada 4 – 1 önde bulunan Yeşil takım bu skoru koruyamadı ve 5 – 4 geriye düştü. Maçın son saniyesinde ise penaltı pozisyonu yaşandı.

MURAT İSYAN ETTİ İbrahim Öztürk ile Ethem arasında yaşanan pozisyona hakem görevinde bulunan Daum’un yardımcı antrenörü İrfan Buz penaltı noktasını gösterdi.

Karara itiraz eden Murat Yıldırım ise herkesi kahkahaya boğdu. Pozisyonun penaltı olmadığı söyleyen Murat, “Ben oynamıyorum. Olacak şey değil. Yeter” diyerek sahayı terk etmek istedi. Takım arkadaşları Murat’a gülerken, ikna ederek tekrar sahaya çağırdı. Penaltı da golle sonuçlandı ve mücadele 5 – 5 sona erdi. Murat ve takım arkadaşları beraberlik fotoğrafı vermeyi de ihmal etmedi.

Bursaspor yarın yapacağı antrenmanın ardından uçakla Bursa’ya dönecek

Yayınlanma Tarihi:15:01,