SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Trabzonspor’un bu sabah yaptığı antrenmana dün akşam oynanan Celticmaçında forma giyen futbolcular ile izinsiz olarak kampa katılmayan Malouda ve izni devam eden Henrique dışındaki tüm futbolcular katıldı.

Kampa 2 gün gecikmeli olarak dün akşam katılan Colman ise teknik heyete, babaannesinin ölüm döşeğinde olduğunu söyledi. Ardından sabah antrenmanına çıkan Colman, takımla birlikte çalıştı. Celtic maçında 90 dakika oynayan futbolcular havuzda yüzerken, diğer futbolcular antrenmanda kondisyon ağırlıklı bir çalışma gerçekleştirdi. Bu arada antrenmana katılmayan Malouda için noter tespiti yapıldı.

ŞAHİN AYGÜNEŞ SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİRİLDİ

Trabzonspor’un her konuda anlaşmaya vardığı Kasımpaşa’nın 23 yaşındaki Trabzon kökenli oyuncusu Şahin Aygüneş, Trabzon’da özel bir hastanede sağlık kontrolünden geçirildi.

Bu sezonun ilk yarısında ligde sadece 1 maçta forma giyen, ağırlıklı olarak A2 ligi ve Ümit Milli takımda görev yapan forvet oyuncusunun Trabzon’daki prosedürlerin tamamlanmasının ardından takımın Antalya’daki kampına katılacağı açıklandı.

Trabzonspor’da yönetimin Şahin Aygüneş dışında forvet mevkiine yıldız bir isim daha takviye yapmak için yoğun şekilde çalıştığı öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:14:24,