SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Şampiyonlar Ligi 2. Turunda Arsenal ile eşleşen Bayern Münih, deplasmanda oynanacak maç öncesi taraftarlarına bilet konusunda önemli bir ayrıcalık sağladı.

Bayern yönetimi, 75 Euro olan Arsenal deplasman maçı biletleri için 9 bin Euro ödedi ve 2 bin 974 adet bileti 30 Euro'ya taraftarlarına sundu. Şimdiye kadar biletler için 18 bin başvuru alan Bayern Münih'in bu jesti taraftarlar arasında büyük mutluluk yarattı.

Kulüpten yapılan açıklamada; “Geçmişte ve şimdi Bayern'in üstün performansında ve Avrupa'daki başarılarımızın ardında taraftarlarımızın fantastik desteği çok büyük. şampiyonlar ligi ve Süper Kupa finallerinde bu desteği hep hissettik. Bu sadakate bizlerde elimizden geldiği kadar destek vermez istedik. Büyük desteğiniz için çok teşekkür ederiz” ifadelerine yer verildi.

ARSENAL TARAFTARLARINDAN DESTEK

Arsenal taraftar grubundan bir sözcü ise “Biz Bayern’in jestini takdir ediyoruz. Almanya'da kulüplerin taraftarlarına ne kadar önem verdiğini ve bu işlerin yapılabilir olduğunu görmüş olduk. Sanırım, kendi hayranlarının parasını bu kadar isteyen açgözlüler sadece bu ülkede var” diye konuştu.