SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray’ın İdari Koordinatörü Tomas Ujfalusi, Galatasaray hedeflerinden transfere kadar birçok konuda Ntvspor’a açıklamada bulundu.

“Yapacağımız bütün transferler ikinci yarıda şampiyonluğu kazanmak için olacaktır” diyen Çek futbol adamı “Hajrovic transferini nasıl yorumluyorsunuz?” sorusuna “Çok iyi bir oyuncu. En iyisini yapmak zorunda. Çok çalışmak zorunda. Daha büyük bir takıma geldi. Sol ayağını iyi kullanıyor. Şutu var, driplingi var. Çok güzel frikik atıyor. Bize katkı sağlayacak bir oyuncu gibi görünüyor” yanıtını verdi.

Türkiye Kupası’nda gruptan çıkmak için savaşacaklarını vurgulayan Ujfalusi, “Ligde 8 puan gerideyiz. Sadece Fenerbahçe ile değil bu yarış. Beşiktaş ve Trabzonspor da yarışın içinde” yorumunu yaparken Şampiyonlar Ligi’ndeki Chelsea sınavı için de “İyi hazırlanmak için zamanımız var. Eğer iyi hazırlanırsak, fit olursak kazanabiliriz. Ama Chelsea oldukça güçlü bir takım” ifadelerini kullandı.

Takımda gönderilecek futbolcular konusunda “Dedikodular her zaman olacak. Birkaç gün içinde bu transferlerin olup olmayacağı belli olacak” şeklinde konuşan Ujfalusi taraftara ise şu mesajı gönderdi: “Fenerbahçe’yi yakalamamız ve şampiyon olmamız için bize destek olsunlar.”

Yayınlanma Tarihi:12:32,