SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
‘Rakiplerimiz bizi ilgilendirmiyor’

‘Rakiplerimiz bizi ilgilendirmiyor’

Ligin ikinci yarısına hazırlık için gittikleri Antalya kampında Caner Erkin FB TV'ye açıklamalarda bulundu.

Ligin ikinci yarısına hazırlık için gittikleri Antalya kampında FB TV’ye açıklamalarda bulunan Caner Erkin, ilk devre de iyi bir oyun ortaya koyarak galibiyetler aldıklarını anlatarak, şöyle konuştu:

“Hocamızın, başkanımızın ve camiamızın beklediği gibi bir oyun ortaya koymaya çalışıyoruz. Bence iyi bir seviyedeyiz ve daha da iyi olacağımızı düşünüyorum. Lige mağlubiyetle başladık ama ardından gelen galibiyetlerle rakiplerimizle aramızdaki puan farkını koruduk. Bu yönden bakıldığında kötü bir ilk yarı geçirmedik, tam aksine çok iyi oldu. Biz çok iyi bir takımız. Takım içindeki uyum sahaya da yansıyor. İstekli oyunumuzu ligin ilk yarısında sahaya yansıtarak elimizden geleni yapmaya çalıştık.”

İkinci yarıdaki her maça 3 puan kazanmak için çıkacaklarını vurgulayan Caner, “Rakiplerimizin ne durumda olduğu aslında bizi çok da ilgilendirmiyor, önemli olan bizim sahaya koyduğumuz oyunun skora nasıl yansıyacağıdır. Kendi oyunumuza ve futbolumuza bakarak ve liderliğimizi devam ettirerek iyi bir sezon geçirmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.