SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Tokat Belediye Plevnespor’un antrenörü Ünsal Kırıcı, Acıbadem Erkekler Voleybol Ligi’nde ikinci yarının ilk haftasında Fenerbahçe Grundig ile zorlu bir maça çıkacaklarını belirterek, “Ligin ikinci yarısına iyi başlamak istiyoruz” dedi.

Kırıcı, “İlk yarının bitiminin ardından oyuncularıma 4 gün izin vermiştim. İznin ardından çalışmalarımıza Tokat’ta devam ediyoruz. Günde iki idman yapıyoruz. Takımım çok iyi çalışıyor. Bu çalışmanın semeresini ligde görürüz. Oyuncularımı gösterdikleri performanstan dolayı kutluyorum” diye konuştu.

Sezonun ikinci yarısına hafta sonu deplasmanda oynayacakları Fenerbahçe Grundig maçı ile başlayacaklarını ifade eden Kırıcı, şunları kaydetti:

“Fenerbahçe maçı zor bir maç olacak. Ligin ikinci yarısına iyi başlamak istiyoruz. Durumumuz belli. Maçta çok iyi mücadele etmek istiyoruz. Elimizden gelenin en iyisini göstereceğiz. Pazar günü oynayacağımız maça tüm taraftarlarımızı bekliyorum. Sonraki hafta bizim açımızdan çok önemli İnegöl Belediyespor maçı var. O maça moralli çıkmak istiyoruz.”