SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Keşke babam da görseydi’

Bursaspor'un yeni transferi Ethem Ercan Pirgül; "Aslında hem üzüntülü hem de sevinçli günleri yaşıyorum. Mekanı cennet olsun, keşke babam da bugünleri görebilseydi" diye konuştu.

Güncellenme: 16:13, 08/01/2014
‘Keşke babam da görseydi’

Bursaspor’un ara transfer döneminde Kartalspor’dan kadrosuna dahil ettiği Ethem Ercan Pirgül, ilk hedefinin yeşil-beyazlı takımda kalıcı olmak olduğunu söyledi.

Bursaspor’un Antalya kampına katılarak yeni takımıyla ilk antrenmanına çıkan genç savunma oyuncusu, çalışma sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, büyük bir camiaya geldiğinin farkında olduğu belirtti.

Çok çalışıp kendisini göstermek istediğini belirten Ethem Ercan Pirgül, “Bursaspor’da ilk hedefim kalıcı olmak. Zaman neyi gösterir bilemeyiz ama öncelikli hedefim bu” dedi.

Ethem Ercan Pirgül, yeşil-beyazlı takımda Serdar Aziz’in çok iyi bir stoper olduğunu dile getirerek, onun izinden gitmeye çalışacağını bildirdi. Genç oyuncu, kısa bir süre önce babasını kaybettiğini de vurgulayarak, “Aslında hem üzüntülü hem de sevinçli günleri yaşıyorum. Mekanı cennet olsun, keşke babam da bugünleri görebilseydi” diye konuştu.