SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Assis bir görüşmeye daha girecek!

Beşiktaş ile anlaştıkları yönündeki haberleri reddeden Assis, bugün Atletico Mineiro Başkanı Kalil ile bir araya geleceğini söyledi.

Güncellenme: 08:22, 08/01/2014
Assis bir görüşmeye daha girecek!

Ronaldinho ile Atletico Mineiro arasında yapılacak görüşmenin zamanı belli oldu. Daha önce tarafların pazartesi günü bir araya gelecekleri belirtilmiş ancak oyuncunun abisi ve menajeri Assis'in Türkiye'den yeni dönmüş olması nedeniyle bu buluşma ertelenmişti.

Brezilya basınında yer alan haberlere göre taraflar Çarşamba günü görüşmeye karar verdiler. Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Assis, öncelikle Ronaldinho'nun transferi için Beşiktaş ile anlaştıkları iddialarını reddetti.

Assis, “Atletico'nun başkanı ile henüz görüşmedim. Büyük ihtimalle yarın (Çarşamba) bir görüşmemiz olacak. Ben Brezilya'ya yeni gelmişken hemen bir şeylerin olmasını beklemek pek akla yatkın değil. Şu an yazılıp çizilenler ile ilgili spekülasyon yapmak istemiyorum. Önümüzdeki iki gün içinde neyin ne olduğu belli olacak” diye konuştu.

Ronaldinho'nun menajeri, oyuncu için ABD'den bazı takımların ilgisine yönelik soruları ise yanıtsız bıraktı.

ALEX’TEN KÖTÜ HABER

Öte yandan Ronaldinho ile beraber çekildikleri fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaşan eski Fenerbahçe kaptanı Alex de Souza'nın sanıldığının aksine yıldız futbolcu ile Türkiye'yi konuşmadığı ortaya çıktı. İkilinin bir arada görüldüğü karenin yayınlanmasının ardından, aralarında Türk futbolu ve Beşiktaş'a dair bir sohbetin geçmiş olabileceği beklentisi doğmuştu. Alex konuyla ilgili olarak, “Ronaldinho ile sadece Brezilya'dan ve sambadan konuştuk” dedi.

Milliyet