SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Orman’dan ilginç Ronnie yorumu!

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, “Ronaldinho’ya vereceğimiz şey ne çakıl taşı, ne de Yağma Hasan’ın böreği. Beşiktaş’ın parası...” dedi.

Güncellenme: 08:20, 06/01/2014
Orman’dan ilginç Ronnie yorumu!

Yeni yıl tatili için Amerika'ya giden ve dün dönen Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Millliyet'e açıklamalarda bulundu.

Ronaldinho'nun büyük bir futbolcu olduğunu söyleyen Orman, “Bizim ona teklif ettiğimiz para da büyük ve biz de büyük bir kulübüz” ifadelerini kullandı. Bugüne kadar yapılan 190 milyon dolarlık sponsorluk sözleşmelerinden gelen paradan, Ronaldinho için bir bütçe ayrılıp ayrılmadığı sorusuna gülerek cevap veren Başkan Orman, “Kimse benim arkamdan küfür etmesin diye o anlaşmaları belirli tarihlerde ödenecek maddeleri koydurdum” diye konuştu.

Beşiktaş'ın parasını sokağa atamayacağını da sözlerine ekleyen Fikret Orman şöyle devam etti: “Ronaldinho'ya vereceğimiz şey ne çakıl taşı, ne de Yağma Hasan'ın böreği. Söz konusu şey, Beşiktaş'ın parası… Son teklifin üzerine çıkmayı düşünmüyoruz. Bu transferle ilgili her şeyi hesapladıktan sonra bu teklifi belirledik.

Bu kulübün sadece futbol takımından ibaret olmadığını dile getiren Orman “Basketbol şubesi de var. Stat inşaatı da var. Şu an sizinle şantiyeden konuşuyorum. Uçaktan iner inmez stat inşaatına koşuyorum. Bu kulübün geleceği orada yatıyor” dedi.

Yayınlanma Tarihi:08:11,