SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Devre arası transfer döneminde kadrosunu takviye etmek isteyen Galatasaray, sadece imzaya kaldığı Brezilyalı sol bek Telles'in ardından Boşnak oyuncu İzet Hajrovic'e de kavuşmak için gün sayıyor.

Transferde önemli yol kat eden Sarı-Kırmızılılar'ın oyuncuyla görüşmelere başlandığını borsaya bildirmesi de bunun en somut göstergesi oldu. Sol ayaklı olmasına karşın sağ kanatta oynayan aynı zamanda solda da görev alabilen Hajrovic'in transferinde ortaya çıkan bir detay ise dikkatleri çekti. Sezon başında Galatasaray'dan Şanlıurfaspor'a transfer olan ancak geçen hafta içerisinde ayrılan Sercan Yıldırım'ın Hajrovic'e Sarı-Kırmızılı takım hakkında bilgi verdiği öğrenildi.

“HAJROVIC BAŞARILI OLACAK”

Ailesi Boşnak olan Sercan Yıldırım, Galatasaray'ın transferinde son aşamaya geldiği İzet Hajrovic'in akrabası çıktı. Sercan, İzet'le Galatasaray hakkında konuştuklarını belirterek, “Galatasaray'a gelmesini çok istiyorum. Çok yetenekli ve disiplinli bir oyuncu. Kendisi de çok heyecanlı. Galatasaray'ın ne kadar büyük bir kulüp olduğunu biliyor. Transferinin sonuçlanmasını istiyor. Ben ona Galatasaray'ın hedeflerinden, çalışma imkânlarından ve ne kadar modern tesislere sahip olduğundan bahsettim. O da çok heyecanlı. Bana göre çok başarılı olacak'' dedi.

Yayınlanma Tarihi:11:21,