SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kar, yaptığı açıklamada, ikinci yarı hazırlıklarını Antalya’da sürdürdüklerini söyledi.Yönetim Kurulu olarak takımı yakından takip ettiklerini belirten Kar, “Teknik direktörümüz Hüseyin Kalpar ve oyuncularımızla kampta toplantı yaptık. Hem oyuncularımızın sorunlarını ve taleplerini hem de teknik yönetimin talep ve sorunlarını dinledik. Ayrıca hocamızın bize sunduğu rapor doğrultusunda transfer çalışması yapacağız. Özellikle stoper mevkisine ve orta sahaya futbolcu transfer etmek istiyoruz” diye konuştu.

Bir kaç oyuncuyu yakından takip ettiklerini belirten Kar, şöyle devam etti:

“Bu oyuncuların şartları bize uyarsa transferini gerçekleştirebiliriz ama ekonomik olarak çok pahalı futbolcu almayı planlamıyoruz. Hafta sonu İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile oynayacağımız maça kadar transferleri yetiştirmeyi hedefliyoruz. Ancak, şu an görüşme yaptığımız futbolcu yok, araştırma yapıyoruz.”

İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile deplasmanda oynayacakları maçın değerlendirmesini de yapan Kar, “Cumartesi lig maratonuna yeniden başlayacağız. Üst sıralardan kopmamak adına İstanbul Büyükşehir Belediyespor ile önemli bir maç oynayacağız. İstanbul’dan puan veya puanlarla dönmek istiyoruz. Umarım bunu başarırız” ifadesinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi:17:16,