SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eser ERENLER / AMKSPOR

İngiliz basınında manşetleri süsleyen Fenerbahçe’nin genç file bekçisi Mert Günok’un Manchester United tarafından takip edildiğine dair haberler, camiada büyük yankı uyandırdı. Mert’in transferiyle ilgili söylentilere ise sarı-lacivertli futbolcunun babası Mahir Günok, AMK aracılığıyla cevap verdi.

Genç kalecinin bu söylentilere aldırmadan Fenerbahçe’nin 1 numarası olmak için çalıştığını ifade eden Mahir Günok, şu anda için oğlunun tek hedefinni sarı-lacivertli kulüpte kalıcı olmak olduğunu dile getirdi.

Uzun yıllar Türk futbolcuna kaleci olarak hizmet veren baba Günok, oğlunun böylesine önmeli bir kulübün gündemine girmesinden büyük mutluluk duyduğunu söyledi. Transferle ile ilgili resmi bir teklif olmadığına işaret eden Mahir Günok, “Bizim dışımızda gelişen bir durum var. İngilizler’in uzun süredir Mert’i takip ettiğini duyuyoruz” dedi.

“HENÜZ ERKEN”

Mert’in başarısıyla her zaman gurur duyduğuna dikkat çeken Mahir Günok, “Fenerbahçe’nin altyapısından yetişen oğlum bugüne dek camiaya layık olmak için elinden geleni yaptı. Görev aldığı maçlarda teknik heyeti asla mahcup etmedi. Şu anda transferi için hiçbir şey söyleyemem. Hayırlısı ise o olacak” ifadelerini kullandı.

Yayınlanma Tarihi:09:31,