SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Torku Konyaspor, daha önce prensip anlaşmasına vardığı Belarus’lu yıldız futbolcu Alexander Hleb’i Konya’ya getirdi. Daha önce Barcelona, Arsenal, Stuttgart gibi takımların formalarını giyen Belarus’lu yıldız futbolcuyla 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1,5 yıllık sözleşme imzalanacağı öğrenildi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Torku Konyaspor, daha önce anlaşmaya vardıkları Belarus’lu yıldız futbolcu Alexander Hleb’i Konya’ya getirdi. İstanbul’dan tarifeli uçakla Konya’ya gelen 33 yaşındaki yıldız futbolcuyu havalimanında kulüp yetkilileri ve 30 kadar taraftar karşıladı. Taraftarın yoğun ilgisiyle karşılayan Hleb, taraftarlarla bol bol fotoğraf çektirdi.

‘BURADA OLMAKTAN DOLAYI ÇOK MUTLUYUM’

Havalimanında basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hleb, Konyaspor’da olmaktan dolayı mutlu olduğunu ifade etti. Hleb,” Türk taraftarlar çok iyi. Bir numaralar. Burada olmaktan dolayı çok mutluyum. Taraftarlara bu güzel karşılama için çok teşekkür ederim. Konyaspor’a oyunumla yardımcı olacağım. Çok başarılı olacağız. Hep beraber güzel güler göreceğiz.” dedi.

Yeşil-beyazlı kulübün yıldız futbolcuyla 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 1,5 yıllık sözleşme imzalayacağı öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:09:35,