SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fernando’dan Bursalı taraftarlara mesaj

Bursaspor'un, ara transfer dönemi için Brezilya'nın Bahia takımından 1,5 yıllığına kiralık olarak anlaştığı Jose Fernandao Viana de Santana, İstanbul'a geldi.

Güncellenme: 00:04, 05/01/2014
Fernando’dan Bursalı taraftarlara mesaj

Türk Hava Yolları’nın tarifeli seferiyle saat. 22:30’da Roma’dan İstanbul Atatürk Havalimanı’na gelen Fernandao’yu burada menajeri ve Bursaspor tercümanı karşıladı. Fernandao gazetecilere açıklamalarda bulunarak, “Brezilya’da söylediklerimden farklı bir şey söylemeyeceğim. Aynı orada yaptığım icraatlar gibi.

Burada da elimden geldiği şekilde sabır bir şekilde çalışıp taraftarımız mutlu etmek onlara şampiyonluklar yaşatmak ve takımımızı gelebilecek en iyi noktaya getirebilmek için elimden gelenin her zaman en iyisi yapacağım” dedi. Fernandao, bir gazetecinin, ‘Bursaspor taraftarına bir mesajınız var mı?’ sorusunu, “Tabi benim için kolay olmayacak adaptasyon belki de zaman alacak ama ben onlar için elimden gelenin en iyisini her zaman saha içinde ve saha dışında vereceğim” şeklinde yanıtladı.

Edilinen bilgile göre bu gece İstanbul’da konaklayacak Fernandao, yarın gideceği Bursa’da sağlık kontrolünden geçirileceği öğrenildi

Yayınlanma Tarihi:00:03,