SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe yönetimi ile her konuda anlaşan kırmızı-beyazlı kulüp, Semih Şentürk’e salı günü imza töreni düzenlemeyi planlıyor.

Golcü futbolcu yarın öğle saatlerinde Antalya’ya gidecek ve salı günü kendisini Medical Park Antalyaspor’a bağlayan resmi sözleşmeye imza atacak.

Medical Park Antalyaspor Kulübü Başkanı Gültekin Gencer, “Semih artık bizim oyuncumuz. Fenerbahçe Kulübü ile her konuda anlaştık. Aramızda hiçbir pürüz yok. Semih’in Fenerbahçe ile olan fesih mukavelesi Sayın Aziz Yıldırım’ın imzasını bekliyor. Kendisi yurt dışında olduğu için imza gecikti” dedi.

Medical Park Antalyaspor ile Fenerbahçe kulüpleri arasında özel bir protokol imzalandığına da dikkati çeken Gencer, “Fenerbahçe camiası ile özel bir protokol yaptık. Aramızda detaylandırmak istemediğim birtakım maddeler var. Ben söz konusu sözleşmeyi bugün imzalayıp İstanbul’a yolladım. Fenerbahçe kanadı da imzasını atacak ve konu kapanacak” diye konuştu.

Semih’in Fenerbahçe’ye karşı forma giyip giyemeyeceği ile ilgili soruyu yanıtsız bırakan Gencer, “Bazı şeyler özel kalmalı. Semih neticede resmen bizim oyuncumuz. Kendisi Antalya’yı özellikle tercih etti. Evini tuttu, ailesi de kendisiyle birlikte burada yaşayacak. Zaten son hazırlıklar için daha yeni İstanbul’a döndü. Salı günü büyük bir aksilik olmazsa kendisine güzel bir imza töreni düzenleyeceğiz. Oyuncumuz yarın öğleden sonra Antalya’da olacak” ifadelerini kullandı.

 

Yayınlanma Tarihi:14:54,