SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

İlk yarıda topladığı 41 puanla ligin zirvesinde bulunan F.Bahçe'de teknik direktör Ersun Yanal, Antalya'da başlayacak kamp etabında önceliği ligde puan kaybedilen 4 maça verdi. Ligin ilk maçı olan Konya Torku mücadelesindeki kötü oyun 2-0 öndeyken gelen 3-2'lik yenilgi, Kadıköy'deki Trabzonspor ve Beşiktaş beraberlikleri ile son deplasman maçı olan Karabük karşılaşmasında yitirilen 3 puan Yanal'ın ele alacağı maçlar olacak.

Vatan’ın haberine göre; Antalya kampına başlamadan hazırlıklarını yapacak olan tecrübeli teknik teknik adam analiz ettiği maçları tekrar gözden geçirecek. Takım savunmasında gördüğü sıkıntıları ve puan kayıplarında oynanan futbolu kendi özeleştirisiyle de yapacak olan Ersun Yanal, takımla yapacağı toplantıda bu bilgilerle futbolcularına uyarılarda bulunacak.

Bu arada Antalya kampında iki hazırlık maçı oynayacak olan sarı-lacivertlilerde sezonun ikinci yarısında temponun düşmemesi için yoğun bir program hazırlanıyor. 8 günlük tatilin ardından yağ oranları test edilecek olan futbolcular dayanıklılık ve kuvvet çalışmalarıyla kampa başlayacak.

Sezon içinde ağır sakatlıkları bulunmayan ancak iğneyle maçları çıkaran oyuncular için de özel bir çalışma yapılacak. Ağır sakatlık geçiren Emre ise kampın ilk 5 gününde salon çalışmalarıyla güç kazanıp sonraki süreçte takım idmanlarına dahil olacak. Emre'nin Antalya kampının son günü Bakü ile yapılacak hazırlık maçına yetişmesi hedefleniyor.