SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Beni beğenmeseydi…’

Galatasaray’dan ayrılması gündemde olan Nordin Amrabat kendisine kulüpten bu yönde bir bilgi gelmediğini söyleyerek takıma kalacağının sinyallerini verdi.

Güncellenme: 14:57, 03/01/2014
‘Beni beğenmeseydi…’

6+0+4 yabancı kuralı nedeniyle forma Türkiye'de pek fazla forma şansı bulamayan Nordin Amrabat'ın adı son günlerde Twente ile anılıyordu. Fakat Faslı oyuncu Galatasaray'da kalacağını söylüyor.

Hollanda basınına açıklamalarda bulunan Amrabat kendisi ya da kulübünden habersiz böyle haberlerin yapılmasının normal olduğunu söylerken, “İş gayet basit. Şu anda herhangi bir kulüp benim için Galatasaray'a bir teklifte bulunmuş değil. O yüzden değerlendireceğim herhangi bir teklif de yok” diye konuştu.

Takımdan ayrılmak için herhangi neden olmadığını söyleyen Faslı oyuncu, “Mancini yabancı kuralı nedeniyle beni fazla oynayamadığını söyledi. Şampiyonlar Ligi'ndeki 6 maçın 5'inde süre aldım. Eğer teknik direktörünüz sizi beğenmeseydi bu maçlarda oynatmazdı. Benim için kesin olan bir şey var: 8 Ocak'ta Galatasaray ile antrenmanlara çıkacak ve sadece takımıma konsantre olacağım” diye konuştu. (Ajansspor)

Yayınlanma Tarihi:14:55,