SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Katalanların yıldız oyuncusu Cesc Fabregas, İspanya basınına verdiği röportajda Mesut Özil’in Arsenal’e transferi ve Şampiyonlar Ligi 2. Turu’ndaki rakipleri Manchester City hakkında açıklamalar yaptı.

ÖZİL’İN ARSENAL’E GİTMESİNE ÇOK ŞAŞIRDI Mesut Özil’in Real Madrid’den ayrılmasının kendisini şaşırttığını fakat eski takımı olan Arsenal’e gittiği için mutlu olduğunu ifade eden Cecs Fabregas, “Özil’in Arsenal’e transfer olması benim için sürpriz olmuştu. Real Madrid’de Ronaldo’nun ardından en iyi oyuncuydu ve onun ayrılması benim için gerçekten sürpriz oldu. Arsenal’e gittiği için de çok memnun oldum” ifadelerini kullandı.

MANCHESTER CITY YORUMU Şampiyonlar Ligi 2. Turu’nda karşılaşacakları Manchester City maçları hakkında da konuşan yıldız oyuncu, “Manchester City’nin iyi bir takım olduğunu biliyorum. Barca, kendi oyununu oynadığı takdirde her takım karşısında favoridir ama çok agresif olmalı ve çok yüksek bir seviyede oynamalıyız. Oyunun kontrolünü elimizde tutmak ve onların hücum gücünü durdurmak bizim için çok önemli. Çok zor ve çok heyecan verici bir eşleşme olacak” diyerek sözlerini bitirdi.

Yayınlanma Tarihi:16:18,