SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Kayserispor Genel Menajeri Süleyman Hurma, sarı kırmızılı takımın ligin 2’nci yarısında bulunduğu yerden hızla kurtulacağını belirterek, “Herkes şuna inansın, Kayserispor istediği puanları alacaktır. Kayserispor küme düşmez. Takımımız ligi sezon bittiğinde 9 veya 10. sırada tamamlayacaktır” dedi.

Hakem hataları, uzun süreli sakatlıklar ve cezalar nedeniyle sarı kırmızılı ekibin ilk yarıda istediği puanları alamadığını belirten Kayserispor Genel Menajeri Hurma, puan cetvelinin alt sıralarında bulunan sarı kırmızılı ekibin şu anda bulunduğu yerinin kimseyi aldatmamasını istedi. Kayserilileri takımlarına maddi ve manevi anlamda sahip çıkmaya bir kez daha çağıran Süleyman Hurma, ikinci yarı hedeflerini şöyle dile getirdi:

“Çeşitli sıkıntılarımız var, ama bunların şimdi sırası değil. Gereken mevkilere en iyi takviyeleri yapacağız. İkinci yarıda farklı bir Kayserispor izlenecek. İlk yarıda kaybettiğimiz maçları telafi edecek gücümüz var. Sakat ve ameliyat olan oyuncularımızın tümü iyileşti. Verim alamadığımız ve gerekli özveriyi göstermediğine inandığımız yabancı oyuncuları gönderip, yabancı kontenjanımızı yapacağımız transferler için boşalttık. Defansa, orta sahaya, forvete oyuncu takviyesi mutlaka yapacağız. Özellikle orta alana tartışılmayacak 2 futbolcu alacağız. Kayserispor’la ilgili kimse endişe ve vahime kapılmasın. İddia ediyorum ki, sarı kırmızılı takım istediği puanları alıp, ligi 9 ve 10 sırada tamamlayacak. Kayserispor’a güvenelim.”

Yayınlanma Tarihi:12:44,