SÖZCÜ PLUS GİRİŞ
Karşıyaka’da hedef galibiyet

Karşıyaka’da hedef galibiyet

Beko Basketbol Ligi'nde pazar günü deplasmanda Uşak Sportif'le karşılaşacak Pınar Karşıyaka'nın basketbol şube sorumlusu Tamer Ustaoğlu açıklamalarda bulundu.

Beko Basketbol Ligi’nde pazar günü deplasmanda Uşak Sportif’le karşılaşacak Pınar Karşıyaka’nın basketbol şube sorumlusu Tamer Ustaoğlu, “Geçen hafta aldığımız mağlubiyetin ardından Uşak Sportif maçına daha hırslı hazırlanıyoruz” dedi.

Ustaoğlu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, ligde son olarak Trabzonspor Medical Park’a yenildikten sonra bu hafta Uşak Sportif’e konuk olacaklarını söyledi. Yeni yıla galibiyetle başlamak istediklerini kaydeden Ustaoğlu, “Uşak Sportif maçıyla yeni yıla iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Geçen hafta aldığımız mağlubiyetin ardından Uşak Sportif maçına daha hırslı hazırlanıyoruz. Oradan iyi bir sonuçla döneceğimize inanıyorum. Ocak ayında Türkiye Kupası’nda, ligde ve Eurocup’ta önemli maçlara çıkacağız” dedi.

Takımın 3 kulvarda da yoluna devam ettiğini hatırlatan Ustaoğlu, şöyle konuştu:

“Bu konuda teknik ekiple beraber hareket ediyoruz. Takviye için ana sponsorumuzla önümüzdeki hafta görüşme yapacağız. Bu görüşmeyi öne almaya çalışıyoruz. Üç kulvarda başarı için oyuncu takviyesi yapmamız gerekiyor. Teknik ekibin bu talebi gayet doğal ve haklı. Teknik ekipten gelecek isim doğrultusunda, finansman için gerekli çalışmaları yapacağız.”