SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısını lider bitiren Fenerbahçe’de, taraftarın gözü devre arasında yapılacak transferlere döndü.

Fenerbahçe teknik direktörü Ersun Yanal, devrenin bitiminin ardından çıktığı programlarda gündemlerinde herhangi bir oyuncu olmadığını ve transferi düşünmediklerini belirtti. Ayrıca, Yanal Fernandes ile ilgili gelensorulara da olumsuz yanıt verdi.

Sporx’te yer alan habere göre, Medyada çıkan haberlerde, Fenerbahçe başkanı Aziz Yıldırım’ın da Yanal’la aynı düşüncede olduğu ifadeleri geçti. Fenerbahçe taraftarı ise hocasından ve başkanından daha ayrı bir düşünceye sahip.

TARAFTARIN FERNANDES KARARI Fenerbahçe taraftarlarının internetteki buluşma noktalarından biri olan SuperFB.com ‘da, “Beşiktaş’tan ayrılması gündemde olan Manuel Fernandes, transfer edilmesi halinde sizce F.Bahçe’de faydalı olur mu?” sorusu soruldu.

Ankete katılan 41.277 Fenerbahçe taraftarından, yüzde 63.43’üne denk gelen 26.181’i Fernandes’in takıma faydalı olacağını savundu. Taraftarların yüzde 36’sı ise Fernandes’in Fenerbahçe’ye katkı sağlamayacağını ifade etti.

 

Yayınlanma Tarihi:13:41,