SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaşlı futbolcu Serdar Kurtuluş, siyah-beyazlı takımda yeniden forma giydiği için çok mutlu olduğunu söyledi.

Yavru Kartal Dergisi’nin ocak ayı sayısına açıklamalarda bulunan Serdar Kurtuluş, daha önce Beşiktaş takımında oynadığını ve sonra yeniden siyah-beyazlı ekibe transfer olduğunu hatırlatarak, “Açıkçası ayrıldığımda üzülmüştüm. Dolayısıyla tekrar geri döndüğüm için çok mutluyum. Çünkü bu camiayı gerçekten çok seviyorum. Beşiktaş’a hizmet edebildiğim için çok sevinçliyim” şeklinde duygularını paylaştı.

“TAKIM RUHUNU YAKALARSAK…”

Fiziği el verdiği sürece futbol hayatını Beşiktaş’ta devam ettirmek istediğini anlatan Serdar Kurtuluş, “Beşiktaş’ta kalıcı olmak ve başarılar elde etmek istiyorum. Bunun da yapabileceğim en iyi şekilde olmasını ve Beşiktaş’ı başarıya taşımayı istiyorum. Tabii bu bir kişiyle değil, ekip olarak gelecek bir şey. Biz takım ruhunu yakalarsak, Beşiktaş’ın Avrupa ve şampiyonluk hedeflerine katkı sağlayabiliriz” ifadelerini kullandı.

Taraftarların verdiği katkıya da değinen siyah-beyazlı oyuncu, “Beşiktaş taraftarları, Türkiye’nin en ateşli taraftar grubu. Bu takıma da olumlu yönde yansıyor. Taraftarlarımızın önünde futbol oynamaktan çok zevk alıyoruz, çok farklı duygular içine giriyoruz. Bu sezon taraftarsız oynadığımız maçlarda bunun dezavantajını çok yaşadık. Çünkü her futbolcu için taraftarlar bir güçtür. Buna rağmen elimizden gelen mücadeleyi gösteriyoruz” şeklinde görüş belirtti.