SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eskişehirspor’un başarılı oyuncunu Erkan Zengin’in menajeri Patrick Mörk, İsveç basınına yaptığı açıklamada bir de itirafta bulundu.

Patrick Mörk, Erkan’la ilgili olarak, ”Galatasaray da onu isteyen büyük bir kulüp ama şuan Erkan’ın Eskişehirspor ile olan kontratı devam ediyor ve transferde sona yaklaşana kadar net bir şey açıklayamam” dedi.

AYSAL’IN EN BÜYÜK HAYALİ Galatasaray’ı yaklaşık 1.5 milyon euro bonservis bedeli teklif ettiği Erkan Zengin, başkan Ünal Aysal’ın da sezon başından bu yana takımda görmek istediği isimlerin başında yer alıyor. Aysal sezon öncesinde başarılı oyuncu ile olan ilgilerini doğrularken, ”Eskişehirspor ile Erkan Zengin konusunda görüşmeler oldu, arkadaşlarım bu konuda muhtelif temaslar yaptılar. Ama henüz bir sonuç alınamadı” sözlerini kullanmıştı.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun 6+0+4 yabancı sınırlaması nedeniyle kadrodaki Türk oyuncuların sayısını arttırmak isteyen Galatasaray’ın, Türk statüsünde oynayabilen Erkan için girişimlerini sürdürdüğü de belirtildi.

Yayınlanma Tarihi:13:24,