SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Başhekim Mehmet Nihat Okuducu, hastanede düzenlenen imza töreninde, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’un ardından Royal Halı Gaziantep’le sağlık alanında sponsorluk sözleşmesi imzalayarak, sosyal projelerine bir halka daha eklediklerini söyledi.

Hem spor hem de kültür alanında birçok projeye imza attıklarını ifade eden Okuducu, “Bize büyük bir heyecan veren, farklı bir atmosfer oluşturan ve kentimizde yeniden basketbol aşkını ve sevgisini canlandıran takımımıza sponsor olmaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Takıma maddi ve manevi anlamda destek vereceklerini ifade eden Okuducu, sponsorluğu uzun periyotlu sürdürmek istediklerini kaydetti.

Kulüp başkanı Metin Uzer de Primer Hospital’ın kendilerine uzun yıllar destek verdiğini anımsatarak, yeni anlaşmayla sözleşmenin boyutunu genişlettiklerini söyledi.

Hastane yetkililerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür eden Uzer, “İnşallah bu sponsorluk anlaşması her iki taraf için hayırlara vesile olur” diye konuştu.

“İLK YARIYI GÜZEL BİR YERDE TAMAMLAMAK İSTİYORUZ”

Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Uzer, yeni hocanın göreve gelmesiyle takımın son haftalarda çok daha mücadeleci bir yapıya büründüğünü belirtti.

Beşiktaş İntegral Forex ve Pınar Karşıyaka maçlarını şanssızlık yüzünden kaybettiklerini ifade eden Uzer, “Aliağa Petkim maçıyla galibiyete ulaştık. Önümüzde iki önemli maçımız var. Bu iki maçı alarak ilk yarıyı güzel bir yerde tamamlamak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Avrupa kupalarında iyi bir ivme yakaladıklarına dikkati çeken Uzer, finallere kadar gideceklerine inandığını kaydetti. Uzer, başantrenör Jurij Zdovc’in transfer isteği doğrultusunda çalışmaların sürdüğünü sözlerine ekledi.

Konuşmaların ardından Okuducu ve Uzer, 2 yılı kapsayan sağlık alanındaki sponsorluk anlaşmasını imzaladı.

Yayınlanma Tarihi:17:42,