SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Ronaldinho’nun menajeri ve ağabeyi olan Assis, İstanbul’da Beşiktaş İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi’yle görüştü.

Vatan’ın haberine göre, Siyah-beyazlılar, Ronaldinho ile iki yıllığına anlaştı. Brezilyalı yıldızın yıllık 6 milyon euro ücret alacağı öğrenildi.

GÖRÜŞMENİN PERDE ARKASI

İşte Ronaldinho ile Beşiktaş arasındaki transfer görüşmelerinin perde arkasındakiler…

Haftalardır süren sponsorluk görüşmeleri ve Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi’yle yapılan temaslar sona ulaştıktan sonra Ronaldinho’nun ağabeyi ve menajeri Roberto Assis, Christmas tatili biter bitmez İstanbul’a davet edildi. Pazartesi günü saat 23.00 sularında avukatıyla birlikte İstanbul’a inen Assis, Taksim’de oteline yerleştirildi…

Operasyon çok büyük bir gizlilik içerisinde yürütüldü… Gelişmelerin medyaya yansımaması ve sorun çıkmaması için medyaya Assis’in Türkiye’ye 4 Ocak’ta geleceği bilgisi verildi.

Ayrıca görüşmelerin sürdüğü ama hiçbir sonuca ulaşılmadığı yönünde demeçler verildi. Oysa ki hemen hemen tüm pürüzler halledilmiş son görüşmelerin yapılması için Ronaldinho’nun ağabeyi Assis İstanbul’a çağrılmıştı.

Sabah 11.00 sularında otelden VIP bir araçla alınan Assis ve avukatı o ana kadar gizli tutulan ve nerede buluşulacağı tam bir muamma olan yere doğru harekete geçti.

BEŞİKTAŞ’TAN AÇIKLAMA GELDİ

Siyah-beyazlı kulüp, bu haber üzerine resmi internet sitesinden bir açıklama yayınladı;

“İnternet sitelerinde yer alan Ronaldinho için kulübümüzün transfer görüşmeleri yaptığına yönelik haberler hakkında açıklamamızdır:

Futbolcu Ronaldinho’nun menajeri ve ağabeyi Assis’in tatil için İstanbul’da bulunması sebebiyle gerçekleşen nezaket ziyaretinin, basın yayın organlarınca abartılarak yansıtılması ve bunun resmi bir transfer görüşmesi olarak sunulması gerçeklerle bağdaşmamaktadır.

Resmi transfer görüşmeleri Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP)’na ayrıntılı olarak bildirilmektedir.

Hem taraftarlarımız hem de basın yayın organları KAP’a yapılan bu bildirimleri takip ederek gerçek transfer görüşmeleri hakkında bilgi sahibi olabilmektedir.

Bugün gerçekleşen nezaket ziyaretinin bir transfer görüşmesi olmadığını, ziyarette bu tür konulara girilmediğini belirtir, kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK”

GÜNÜN BOMBA HABERİNİ AMKSPOR DUYURMUŞTU!

Yayınlanma Tarihi:15:55,