SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Çağdaş ŞENEL / Amkspor.com

Ara transfer döneminde Galatasaray’ın transfer gündeminde olduğu iddia edilen Bosnalı Izet Hajrovic için son sözü Bosna Hersek Milli Takımı yardımcı antrenörü Elvir Balic söyledi.

Roberto Mancini’nin İstanbul’da, Elvir Balic’in yönlendirdiği isimler ile temasa geçtiği ve oyuncunun durumu ile ilgili bilgi aldığı iddia edilmişti. Grasshoppers’ta top koşturan sağ kanat oyuncusu ilgili olarak Elvir Balic şu şekilde konuştu;

“Izet Hajrovic milli takıma yeni katıldı. Çok başarılı bir sağ kanat futbolcusu sol ayağını çok iyi kullanıyor. Slovakya maçında da çok şık bir golü var. Kulübünde iyi bir performans sergiliyor. Milli takımda da iyi bir başlangıç yaptı geleceğin yıldız adayı olacaktır.

Galatasaray’a transfer olacağı iddiaları asılsız. Ben Roberto Mancini ile bir alışveriş merkezinde karşılaştım ayak üstü sohbet ettik. Ne Mancini’ye ne de Galatasaray kulübüne böyle bir teklifte bulunmadım. Yan yana çekilen bir fotoğraf sonrası yaptıkları asılsız bir haberden ibaret” dedi.

Öte yandan transfer söylentileri ile ilgili olarak Hajrovic; “Galatasaray’a transferim ile ilgili bir şey söyleyemem. Açıkcası şu anda medyada yer alan haberler ile ilgili bilgim yok” dedi.

Performansı ve geleceği hakkında konuşan Hajrovic, “Şu anda tamamiyle Grasshoppers’ın başarılı olması için odaklanmış durumdayım. Burada kupa kazanmak istiyorum. Sezon sonunda da Bosna-Hersek ile birlikte Brezilya’da Dünya Kupası’nda başarılı olmak hedefim…” dedi.

Yayınlanma Tarihi:15:35,