SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sergen’den Beşiktaş itirafı!

İlk teknik direktörlük deneyiminde G.Antep'in başında çok başarılı bir grafik çizen Sergen Yalçın, kırmızı-siyahlı kulüpteki geleceğiyle ilgili açıklamalar yaptı.

Güncellenme: 12:21, 29/12/2013
Sergen’den Beşiktaş itirafı!

12. haftada G.Antep’in başına geçtikten sonra üst üste aldırdığı 4 galibiyetle kırmızı-siyahlıları ligin dibinden çıkararak üst sıralara tırmandıran çiçeği burnunda teknik direktör Sergen Yalçın, geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamalarda ayrılık sinyalleri vermişti. G.Antep’te yapılacak olan başkanlık seçiminde mevcut başkan İbrahim Kızıl seçilemezse görevi bırakacağını ifade eden Yalçın, konuştu.

Kariyerinin hemen başındaki teknik adamın sözleri şu şekilde:

Vatan’ın haberine göre; “Biz genç ve başarılı olmaya istekli bir ekibiz. Ancak birtakım sorunlar yaşıyoruz. Futbolcuların sezon başından beri alacakları olan toplam 15 milyon TL’nin 1 kuruşu bile ödenmedi.”

‘BEŞİKTAŞ’TAN TEKLİF…’ Önümüzde kongre var; ne olacağı belli değil. Elimde çok iyi bir takım var ama önümü görmek istiyorum. Bunedenle Bursa’yla oynadığımız maç bittikten sonra hemen İstanbul’a gidiyorum. Biraz burada bekleyipG.Antep’te ne olacağını görmek istiyorum. Kalıp kalmama kararımı buna göre vereceğim.

Sadece şunu söyleyebilirim; Beşiktaş’tan teklif falan almadım. Ben G.Antep’te mutluydum. Ancak aynı şartlar sürerse ligin ikinci devresinde burada devam etmem. Bir hafta içinde durumum belli olur.”

Yayınlanma Tarihi:12:19,