SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Sezona büyük umutlarla başlayan ancak beklenen başarıyı bir türlü yakalayamayan K.Erciyesspor'da gidecek ve gelecek oyuncular belirlenmeye başladı.

Sporx’in haberine göre; Fuat Çapa'nın kurduğu kadroda büyük değişiklikler yapmayı planlayan yeni patron Hikmet Karaman, öncelikle gidecek oyuncuları belirlemeye başladı. Arauz, Hammar, Ferhat Çapa, Sinan Kaloğlu,Mangane gibi isimleri kadrosunda düşünmediği öğrenilen Karaman'ın, transferlerle ilgili listeyi ise Antalya'da yapılacak olan kamp programında yönetime sunması bekleniyor.

Karaman büyük konuşmuştu!

Galatasaray maçı öncesi Mancini'ye gözdağı veren Hikmet Karaman'ın, “Onun felsefesini çok iyi hissedebiliyorum” demiş ve Galatasaray'a bir sürpriz hazırladığını ifade etmişti. Erciyesspor'un Galatasaray'a 3-1 yenilmesinin ardından sosyal medyada Karaman'ın sözleri alay konusu oldu.

Başkan Ziya Eren

sıkıntılı Ligde sıkıntılı bir ilk yarı yaşadıklarını söyleyen Başkan Ziya Eren, Erciyesspor'un içerisinde bulunduğu durumdan kurtarmak için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Yeni teknik direktör Hikmet Karaman'a çok güvendiğinin altını çizen Eren, “ ikinci yarı daha farklı bir Erciyesspor olmak zorundayız. Sıkıntılı bir dönem geçirdik. Hocamızın alacağı kararlarla ligin ikinci yarısına daha farklı bir Erciyesspor olarak dönmek istiyoruz.”dedi.