SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Conte ayrılıyor mu?

Serie A ekibi Juventus'un teknik direktörü Antonio Conte'nin önümüzdeki sezon Fransa 1. Ligi temsilcisi Monaco'nun başına geçme hazırlıkları yaptığı belirtildi.

Güncellenme: 09:34, 30/12/2013
Conte ayrılıyor mu?

Sporx’in haberine göre; Fransa 1. Ligi’nin köklü takımlarından Monaco, Serie A’da geçtiğimiz 2 sezonu şampiyon tamamlayan Juventus’un teknik direktörü Antonio Conte ile yürüttüğü temaslara ivme kazandırdı. Torino merkezli kulüpten sezon sonunda ayrılması beklenen Conte’nin La Gazzetta dello Sport’a yaptığı son açıklama, bu olasılığın azımsanamayacağını gösterdi.

Geleceğini Juventus üzerine temellendirmediğini söyleyen İtalyan teknik adam, bir anda dikkatleri üzerine çekti. Bunun üzerine Corriere dello Sport da Fransız kulübü Monaco’nun, Juventus ile başarılar kazanmış çalıştırıcıya önümüzdeki sezondan itibaren geçerli olmak kaydıyla takımı emanet etmeyi planladığı iddiasına yer verdi.

Böyle bir durumda Juventus’un da 2014 Dünya Kupası sonrası İtalya Milli Takımı’ndaki görevini bırakmayı düşünen Cesare Prandelli’yi Antonio Conte’nin

Yayınlanma Tarihi:15:32,