SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yeni Malatya’da Ziya Doğan sesleri!

Yeni Malatyaspor Kulübü Basın Sözcüsü Enes Perçin, teknik direktör arayışları kapsamında Ziya Doğan ile görüştüklerini belirtti.

Güncellenme: 13:22, 28/12/2013
Yeni Malatya’da Ziya Doğan sesleri!

Perçin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Özcan Kızıltan ile yollarının ayrılmasının ardından yeni teknik direktör konusunda çalışmalarının tüm hızıyla devam ettiğini söyledi.

Bu kapsamda bazı görüşmeler yaptıklarını belirten Perçin, “Haber beklediğimiz isimler var ancak henüz netleşen, kesinleşen bir şey yok” ifadesini kullandı.

Tecrübeli teknik adam Ziya Doğan ile görüştüklerini bildiren Perçin, “Kendisi, bu teklifimizi çok sıcak karşıladı. Şartların oluşması halinde Ziya Doğan ile tekrar bir araya geleceğiz. Karşılıklı şartlarımız uyuşursa Ziya Doğan hocamızı, Yeni Malatyaspor’un başında görmek istiyoruz. Olmaması durumunda da alternatif isimlere yöneleceğiz” diye konuştu.

Perçin, Yeni Malatyaspor’u hedeflerine ulaştıracak, hak ettiği noktalara getirecek bir teknik direktörle en kısa zamanda anlaşacaklarını söyledi.

Spor Toto 2. Lig Beyaz Grup takımlarından Yeni Malatyaspor’un devra arası kamp programı hakkında bilgi veren Perçin, “Antalya kampımız, 2 Ocak’ta başlayıp 17 Ocak’ta sona erecek. Futbolcularımıza kampın bitimiyle iki gün izin vereceğiz. Takımımız, 19 Ocak’ta Malatya’da tekrar toplanacak. Ligin ikinci yarısına sahamızda oynayacağımız Sarıyer maçıyla başlayacağız” şeklinde konuştu.

Yayınlanma Tarihi:13:01,