SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Karabükspor’a 2-1 oldukları maçta teknik direktör Tolunay Kafkas’ın oyun planını ve maça etkisini çok beğendi.

Vatan’ın haberine göre; Başkan Aziz Yıldırım’ın, zorlu maç sonrası yakın çevresine Tolunay Kafkas’la ilgili şu sözleri sarfettiği öğrenildi:

“Tolunay disiplinli ve takımına çok hakim bir teknik direktör. Karakter olarak da çok beğeniyorum. Karabük’te iyi iş çıkardı. Bizim defansın arkasına atılan toplardaki zaafımızı çok iyi kullandı. Müthiş bir taktik uyguladı. Eğer şansımız olmasaydı dörtlük olurduk. Bu şekilde devam ederse Türkiye’nin en iyi teknik direktörlerinden biri olur.”

YANAL’DAN SONRA KAFKAS GELEBİLİR

Aziz Yıldırım’ın bu sözleri Ersun Yanal’ın veliahtı olarak Tolunay Kafkas’ı gördüğü yorumlarına neden oldu. Aziz Yıldırım, Aykut Kocaman’ın teknik direktör olduğu dönemde Ersun Yanal’ı çok beğendiğini ifade etmiş ve Kocaman’ın ayrılmasından sonra Yanal’ı göreve getirmişti. Bu durum Tolunay Kafkas’ın gelecek yıllarda Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörü olabileceği beklentilerine yol açtı.