SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Bu sezona yepyeni bir vizyonla merhaba diyen Türk Telekom Basketbol Takımı, Beko Basketbol Ligi'nde daha önce denenmemiş bir organizasyona daha imza atacak. Mavi Kaplanlar, ligin 13. haftasındaki Türk Telekom-Anadolu Efes karşılaşmasında taraftarlarının tweet'leriyle bezenmiş özel formaları giyecek.

Öte yandan Türk Telekom-Anadolu Efes karşılaşması yine renkli bir atmosfere sahne olacak. Maskot Mavi Kaplan ve Türk Telekom Bandosu taraftarı coştururken yapılacak ses ve ışık gösterileri salonda şölen havası yaratacak.

www.bastırhadi.com adlı internet sitesini ziyaret edip #BastırHadi hashtag'iyle tweet atan taraftarların tweet'leri arasından en yaratıcı olanlar seçilip formaya basılırken Mavi Kaplanlar da zorlu Anadolu Efes maçında sahada bu forma ile mücadele edecek.

Bu kampanyada tweet atıp Mavi Kaplanlar'ı destekleyenler sürpriz hediyelerin de sahibi olacak. 13 Ocak'ta yapılacak çekiliş sonucunda 5 kişi Türk Telekom Basketbol Takımı oyuncuları tarafından imzalanmış basketbol topu, 5 basketbolsever de imzalı forma kazanacak. Ayrıca 1000 şanslı taraftar, en yaratıcı tweet'lerle tasarlanmış özel Türk Telekom tişörtünün sahibi olacak. Kampanyaya son katılım tarihi ise 6 Ocak.

Yayınlanma Tarihi:12:31,