SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Öyle bir plan hazırladı ki…

Mustafa Sarıgül başkan seçilmesi durumunda Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray için çok önemli bir projeye imza atacaklarını açıkladı.

Güncellenme: 14:47, 28/12/2013
Öyle bir plan hazırladı ki…

Amkspor.com

CHP, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı olan Mustafa Sarıgül başkan seçilmesi durumunda Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray için çok önemli bir projeye sunacaklarını açıkladı.

İstanbul’un marka değerinde Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray’ın çok önemli bir rolü olduğunu söyleyen Mustafa Sarıgül, başkan seçilmesi durumunda üç büyük kulüp ile ‘marka’ anlaşması için masaya oturacaklarını ifade etti.

Üç büyüklerin Avrupa’da oynadığı maçlarda sürekli olarak Beşiktaş İstanbul, Fenerbahçe İstanbul, Galatasaray İstanbul isimleri ile sahaya çıkmasını planlayan Sarıgül, karşılığında da kulüplere önemli miktarda bir ücret ödeneceğini de ifade etti. Öte yandan takımların başarı performanslarına göre ödenmesi planlanan rakamları da iyileştirebileceklerinin de müjdesini verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesi durumunda İstanbul kulüpleri ile daimi ir görüş alış verişi içerisinde olacaklarını söyleyen Sarıgül, amatör branşları da Belediye fonları, yardımsever işadamları ve sponsorluk yollarıyla büyük yatırımlar yapacaklarını ifade etti.

Yayınlanma Tarihi:14:44,