SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Eurosport’un haberine göre, Fenerbahçe’de Ersun Yanal’ın Kevin Kampl ve Mehmet Ekici ile birlikte Diego ismini yönetime vermesiyle bir anda gözler Brezilyalı yıldıza çevrildi. Wolfsburg ile yeniden Bundesliga’ya dönen Diego Ribas, devre arasında Alman ekibinden ayrılmayı kafasına koydu. Bir dönem Avrupa’nın en özel 10 numaraları arasında yer alan Diego, sarı lacivertlilerin listesine sık sık girmişti.

Santos devrede Ersun Yanal’ın orta sahada yaratıcı oyuncu eksikliğini gidermesi için yönetime sunduğu Diego’ta Santos talip oldu. Brezilya ekibinin başkanı Odilio Rodriguez, Diego ile ilgili açıklamalarda bulundu. Alman basınında da yer alan haberde Diego için önce oyuncunun babası ile transfer görüşmesi yapılacağı ifade edildi. Diego’yu takımında görmek istediğini ifade eden Santos Başkanı Rodriguez, Brezilyalı oyuncunun takıma yararlı olacağını belirtti.

Diego’nun babası ile görüştükten sonra Wolfsburg ile masaya oturmak istediklerini ifade eden Rodriguez, transferi başarıyla sonuçlandırabileceklerine inandığını da sözlerine ekledi.

Yayınlanma Tarihi:12:26,