SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Habertürk’ün haberine göre, Galatasaray Başkanı Ünal Aysal’ın mukavelesi sezon sonunda bitecek olan Drogba’yı kalma konusunda ikna etmesi, sarı-kırmızılı camiada sevinçle karşılandı. Ancak Drogba’nın Aysal’ın teklifini koşullu olarak kabul ettiği öğrenildi. Kendisine 1 yıllık sözleşme önerilen yıldız futbolcu mukavelesinin en az 2 yıllık olmasını şart koştu.

Yıldız oyuncunun, “Kendimi fiziki açıdan çok iyi hissediyorum ve daha uzun sahalarda kalmayı planlıyorum” dediği, bunun üzerine Aysal’ın da 1 yılı opsiyonlu 2 yıllık sözleşme teklif ettiği bildirildi.

MAÇIN ARDINDAN NEW YORK’A UÇACAK Drogba’yı futbolu bıraktıktan sonra da Galatasaray’da görmeyi arzulayan Ünal Aysal’ın, tecrübeli yıldızı teknik direktörün üzerinde sportif direktör olarak görevlendirmeyi ve futbolun patronluğunu tamamen kendisine bırakmayı planladığı ileri sürüldü.

Bu arada Kayseri Erciyes maçının ardından tatil için New York’a gidecek olan Drogba’nın menajeri Thiero Seydhi ile görüşerek değerlendirme yapacağı öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi:11:54,