SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Yıldız oyuncu Beşiktaş’a kaldı

Galatasaray'ın, Eskişehirspor'dan renklerine katmak istediği ve 3+1 yıllık sözleşme imzalattığı Tarık Çamdal transferi gerçekleşmiyor.

Güncellenme: 11:05, 27/12/2013
Yıldız oyuncu Beşiktaş’a kaldı

Galatasaray Tarık Çamdal’ın transferinden vazgeçti. Sarı kırmızılı takım, sözleşmesi sezon sonunda bitecek olan genç futbolcu ve menajeriyle anlaşarak, 1 Ocak 2014’ten itibaren geçerli olacak şekilde yıllık 1 milyon euro garanti ve 15 bin euro maç başı ücret karşılığında 3+1 yıllık sözleşme imzalattığı genç futbolcunun transferinden Eskişehirspor’la anlaşamaması nedeniyle vazgeçti.

TARIK BEŞİKTAŞ’A GİDEBİLİR

Galatasaray ile Eskişehirspor arasında oyuncuya imza attırılması ile başlayan gerginlik, Galatasaray CEO’su Lütfi Arıboğan’ın böyle bir imza olmadığını belirtmesi üzerine azalırken, bu kez de transfer görüşmeleri tıkandı. Eskişehirspor’un Beşiktaş’la görüşmesi transferi çıkmaza soktu. Galatasaray’ın Tarık Çamdal için teklifi Necati transferinden alacağı olan 400 bin eurodan vazgeçerek 600 bin euro olunca Eskişehirspor, Beşiktaş’ın 1 milyon euro + bir oyuncu teklif ettiğini belirterek bu teklifi düşük buldu. Bunun üzerine Galatasaray görüşmeleri sonlandırarak transferden vazgeçti. Eskişehirspor ile Beşiktaş’ın önümüzdeki günlerde Tarık için anlaşmaya varabileceği belirtildi.

(Vatan)

Yayınlanma Tarihi:10:33,