SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

TFF’den G.Saray’a ret!

Türkiye Futbol Federasyonu, Galatasaray'ın Ziraat Türkiye Kupası ilk haftasında Tokatspor ile oynayacağı mücadeleyi Antalya'da oynama isteğini reddetti.

Güncellenme: 21:11, 27/12/2013
TFF’den G.Saray’a ret!

Ziraat Türkiye Kupası B Grubu ilk maçında Tokatspor ile karşılaşacak olan ve karşılaşmayı Antalya’da oynamak adına TFF’ye başvuruda bulunan G.Saray’ın bu talebi onay görmedi.

Türkiye Futbol Federasyonu, Ziraat Türkiye Kupası’nda ilk 4 haftanın programını açıkladı ve sarı-kırmızılıların Tokat mücadelesinin Türk Telekom Arena’da oynanacağı belirtildi.

ARENA’DA ÇALIŞMA OLDUĞU İÇİN

Devre arası hazırlık kampını Antalya’da yapacak olan Galatasaray, Türk Telekom Arena’daki zemin çalışmaları nedeniyle mücadeleyi Antalya’da oynamak için başvuruda bulunmuş ve kamp için Antalya’da olacak olan Tokatspor’un da bu öneriye destek çıktığı ifade edilmişti.

Öte yandan sarı-kırmızılılar Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. haftada da, deplasmanda Antalya ile karşılaşacak ve bu kararla birlikte kamp sonrası Tokatspor maçı için İstanbul’a uçacak olan G.Saray, 4 gün sonra Antalya maçı için ise geri dönmek zorunda kalacak.