SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

‘Hatalar hep Beşiktaş’ın başına geliyor’

NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen, Gençlerbirliği - Beşiktaş maçını değerlendirdi. Karşılaşmada yaşanan frikik pozisyonu hakkında ilginç iddialarda bulundu.

Güncellenme: 13:26, 28/12/2013
‘Hatalar hep Beşiktaş’ın başına geliyor’

Gençlerbirliği-Beşiktaş maçını yorumlayan Dilmen şöyle konuştu; “Federasyon ve hakemlerin gerçekten Beşiktaş’a bazen hata yaptığını kabul edebiliriz. Bir sürü donelerde verebiliriz.Ve maalesef Beşiktaş’ın başına geliyor herşey. Hakem olayları, hakem hatası, kural hatası, hep Beşiktaş’ta tartışılıyor. ” dedi.

‘HAKEM BİR ARA GOLE NİYETLENDİ’

Bugün yaşanan ve iptal edilen frikik pozisyonunu da değerlendiren Dilmen “Bugün çok enteresan bir frikik pozisyonu oldu. Hakem görüyoruz ki düdüğümü bekleyin diyor. Özellikle Uğur’a söylüyor onu. O tabii ki bütün takım için geçerlidir. Fakat Olcay ile bir dialog yaşıyor. Oyna dediyse yandı. Olcay’ın ne diyeceğini çok merak ediyorum. Diyelim ki Olcay hata yaptı bas düdüğe, niye tartıştırıyorsun kendini. Hakem bir ara niyetlendi gole sonra vazgeçti. Eminim bundan. Çünkü o niyeti olmamış olsa pozisyonun akıbetini öğrenmeye niyeti olmaz” ifadelerini kullandı.

“FERNANDES’İ F.BAHÇE’YE ALIRDIM”

Manuel Fernandes’in Gençlerbirliği maçında sahada olması gerektiğini söyleyen Dilmen, ”Ben F.Bahçe’nin hocası olsam Fernandes’i transfer ederdim. Çok kaliteli bir futbolcu. Bu kadro içinde olmalıydı Fernandes. Ayrıca İbrahim Toraman gibi tecrübeli bir ismin affedilip kadroya dahil edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Necip çok genç bir isim. Sivok her ne kadar yıllardır Beşiktaş’ta oynuyor olsa da yabancı bir futbolcu. Takımın İbrahim Toraman gibi bir kaptana ihtiyacı var.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yayınlanma Tarihi:23:09,