SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beşiktaş’lı yöneticiler Fernandes’in açıklamalarından memnun kaldılar.

Manuel Fernandes’in ‘geleceğinin Beşiktaş’ta olduğu’ yönündekiaçıklamaları ve taraftarlardan özür dilemesi siyah beyazlı yönetimde olumlu bir adım olarak değerlendirildi.

Beşiktaş 2. Başkanı Ahmet Nur Çebi, DHA’ya yaptığı açıklamada Fernandes’in konuşmalarını iyi yönde değerlendirdiğini ama bunun sonucunu görmek için beklemek gerektiğini belirtti.

Ahmet Nur Çebi, “Manuel Fernandes’in açıklamalarını memnuniyetlekarşıladım. Olumlu bir hareket ama bu açıklamaların bir sonuca ulaşıpulaşmayacağını zaman gösterecek. Fernandes’in bu konuşmasınınardından, hemen her şey değişti demek doğru olmaz. Bunun iyi yönde yansımasını bu günden sonraki tavır ve yaklaşımlarını görüp buaçıklamalarının sonuçlarını yaşayarak göreceğiz. Önce bu süreci biryaşayalım, ne olacak görelim. Kendisi zaten bizim 2014 Mayıs ayına kadar sözleşmeli futbolcumuz.Yeniden sözleşme uzatılması konusunda şu anda şartlarda değişen bir şey hemen olmaz”

“OLUMLU BİR ADIM OLARAK GÖRÜYORUM” Beşiktaş Futbol A Takımı’ndan Sorumlu Yönetici Ahmet Kavalcı ise Fernandes’in açıklamaları ile ilgili olarak, “Fernandes, bu açıklamalarıylabizi memnun etti. Yapması gereken açıklamaları yapmıştır. Olumlu bir adım olarak görüyürum. Önümüzdeki hafta yönetimde arkadaşlarımızla bir araya gelerek bunun değerlendirmesini yaparız” diye konuştu.

Yayınlanma Tarihi:16:36,