SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Beko Basketbol Ligi’nde yarın deplasmanda Royal Halı Gaziantep’le karşılaşacak Aliağa Petkim’in başantrenörü Aclan Kavasoğlu, “Kendi handikaplarımızın önüne geçip, Gaziantep’ten galibiyetle dönmek istiyoruz” dedi.

Kavasoğlu yaptığı açıklamada, son oynadıkları Beşiktaş İntegral Forex maçında Randle’ın sakatlığını öne sürerek oynamadığını, bu oyuncunun başka bir takımdan teklif aldığı için böyle yaptığını düşündüklerini söyledi. Randle’ın halen sakat olduğunu söylediğini kaydeden Kavasoğlu, şöyle konuştu:

“Bu süreçte Yalçın Azizmahmutoğulları takımımıza katıldı, sakatlığı geçen Erdi de bugün bizimle idmana çıkacak. Böylelikle 10 kişi olacağız. Transfer için girişimlerimiz devam ediyor. Rotasyondaki sorunumuz özellikle son periyotlarda daha çok ortaya çıkıyor. Transferde 2 oyuncu için girişimlerimiz devam ediyor, onlardan cevap bekliyoruz. Rakibimiz antrenör değişikliği ile bir ivme yakaladı. Rotasyon güçlerini kullanarak maç içinde kalmayı başarıyorlar. Handikaplarımızın önüne geçip, Gaziantep’ten galibiyetle dönmek istiyoruz.” Ligde son 2 takımın karşılaşacağı müsabaka yarın saat 16.00’da Karataş Şahinbey Spor Salonu’nda oynanacak.

Yayınlanma Tarihi:15:01,