SÖZCÜ PLUS GİRİŞ

Galatasaray basın sözcüsü Şükrü Ergün, Radyospor’da Senad Ok’a Drogba, Sneijder ve transfer çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu.

“Drogba kalmak istiyor” Drogba bizden ayrılmak istemiyor bunu zaten söyledi. Benimle konuşmadı ama Ünal Aysal ile görüştüğünü biliyorum. Başkana söylemiş burada kalmak istediğini… Mourinho’nun dediği gibi Drogba tam bir ‘Legend’ bir efsane zaten Chelsea ile maçlarımız var, gidip orada oynadığımızda Mourinho onu yeniden orada görecek.

Transfer açıklaması! “Transfer döneminde çok fazla isim çıkıyor. Bir kısmıyla görüşülüyor bir kısmıyla görüşülmüyor. Bazı isimlerle görüşüldüğü malum medyada isimleri çıktı zaten arkadaşların bunun dışında bir şey söylemek istemiyorum. Yabancı isimlerden takımdan gönderilecek olanlarda var.”

Şampiyonluk yarışı! Puan farkının kapanacağını devamlı söyledik. 9 puan çok fazla değil 11’e çıkmıştı 8’e düştü bu haftada 5 puana düşebilir. Bu puan farkı düşecek ve biz şampiyon olacak.

“Sneijder’e teklif gelmedi” Sneijder için bir teklif gelmedi. Manchester United sadece iddia ne bize ne de Sneijder’e bir teklif gelmedi.

Yayınlanma Tarihi:12:32,